ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Алексей и Виктория
5
STREAM 360
Мы с женой полюбили походы на байдарках, ходили много лет в группах на каркасных байдарках, и в 2018 году решили приобрести свои собственные для самостоятельных  Читати відгук повністю
 
 

Як правильно підібрати модель човна


Основна діяльність компанії BOATHOUSE - проектування і виробництво сучасних комфортабельних надувних човнів ПВХ для риболовлі, туризму та активного відпочинку, які повинні задовольнити найвищі вимоги клієнтів і доставити максимум задоволення своїм власникам.

Вашій увазі представлені 28 моделей, серед яких ви обов'язково знайдете саме ту човен, яка буде відповідати всім вашим вимогам і бажанням.

Для початку дайте відповідь на основне питання: для чого саме вам потрібен човен. Якщо ви перш за все рибалка, мисливець або дайвінгіст - для вас модельний ряд FISHER і TRAVEL; якщо ви перш за все турист, що віддає перевагу екотуризм - для вас найбільше підійдуть байдарки СТРИМ, транцеві байдарки СПОРТ і тримаран СТР 680; якщо ж ви хочете універсальну човен на всі випадки життя, в тому числі і подорожувати з повним комфортом - для вас серія човнів TRAVEL. TRAVEL підійде всім - це і прекрасна човен для риболовлі, особливо з додатковим обладнанням для рибного лову і рибальськими поворотними кріслами, це і відмінна човен для мисливців та дайверів, дуже стійка, з широкою рівною палубою і самоотлівнимі кокпітом і рундуком; це і човен для розваг - сплавлятися по порогах, купатися, засмагати і т. д .; а так само - дуже комфортабельна човен для подорожей, в тому числі і далеких. Тепер друге важливе питання - на яку кількість посадкових місць вам потрібен човен? Від цього залежить розмір човна. Але ви повинні враховувати, що у всіх моделей БОТХАУС великі свеси балонів для кращих технічних характеристик. Тому, від розміру обраної моделі можете сміливо віднімати один метр, і це буде корисна довжина човна. Наприклад, ФІШЕР 500 - має габаритну довжину 500 см, а корисну довжину - 400 см, та й важить він навіть менше чотириметрової кільової човни. У технічних характеристиках кожної моделі є пункт пасажиромісткість. Якщо там стоять цифри 1,2,3,4 - це чітке кількість дорослих людей, на яку розрахована човен, а якщо цифра з плюсом - це додаткове місце для дитини або багажу.

Наступне важливе питання: яким додатковим обладнанням ви хотіли б укомплектувати обрану вами модель. Тут все залежить тільки від ваших бажань і переваг. Рекомендуємо відразу укомплектувати обрану модель доп.оборудования, тому що потім це буде зробити важче і дорожче. Можна сказати тільки одне - будь-яка, правильно підібрана модель BOATHOUSE в повній комплектації - це ні з чим не порівнянне відчуття комфорту і задоволення.

І, мабуть, останнє - це вибір силової установки. Якщо ви вибрали STREAM - для вас це питання не актуальне. А якщо ваш вибір зупинився на SPORT, TRAVEL або FISHER - то вас чекає приємний сюрприз: вибравши катамаран BOATHOUSE - ви значно економите на моторі. Тепер немає сенсу купувати дорогий, важкий і «ненажерливий» потужний двигун. Встановивши двигун навіть 2,5 к.с. - ви будете використовувати весь діапазон швидкості від 15 до 20 км / год, залежно від моделі. Потрібно враховувати наступне: для туризму найбільше підходять чотиритактні двигуни, для риболовлі та відпочинку - будь-який бензиновий чи електродвигун, але все ж, краще бензиновий четирехтактніков.

Робіть правильний вибір! Якщо виникнуть труднощі або сумніви - телефонуйте або пишіть на електронну пошту - наші фахівці вам обов'язково допоможуть.

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням.»