Надувний катамаран на додаткових балонах BOATHOUSE

  • 02.01.2021
  • : 0
  • 2495
  • 0

Катамаран для риболовлі

 Компанія виробник BOATHOUSE, яка виготовляє надувні катамарани, човни та транцеві байдарки представляє Вашій увазі експериментальний проект - надувний катамаран на додаткових балонах, побудований на базі катамарана для риболовлі та полювання SMART FISHER 571. Стандартний надувний катамаран має довжину майже 6 метром, 3 рівних кокпіта по 1,32м з абсолютно рівним, жорстким підлогою з морської фанери з нековзним покриттям.

Рибальський катамаран

 СМАРТ ФІШЕР 571 дуже популярний серед рибалок і мисливців, тому що надає повну безпеку і високий рівень комфорту! У кожному окремому кокпіті достатньо місця для повноцінного розміщення однієї людини і всіх аксесуарів.
 Дана конструкція була створена для отримання об'єктивних даних про перевагу або ж недоліки такої будови. Що вийшло дивіться в наших відео. Це ознайомлювальне, а в подальших ми надамо повний звіт зі знятими метриками про швидкість, маневреність, управлінні на електродвигуні, бензиновому моторі і веслах як в цій комплектації, так і в стандартній, тобто без балонів. Не пропустіть - буде цікаво!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)